Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 30.04.2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Podpisano umowę

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 30.04.2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

      W dniu 31 marca 2016 r. do Urzędu Gminy Rychtal wpłynęła oferta Ochotniczej Straży Pożarnej w Drożkach na realizację zadania „Tradycje strażackie dawniej a dziś, czyli śladami OSP Drożki - kultywowanie tradycji” z pominięciem otwartego konkursu ofert.

W ramach projektu zostanie zorganizowana impreza o charakterze kulturalnym mająca na celu zapoznanie lokalnej społeczności i gości  z tradycją strażacką dawniej i dziś oraz podkreślić ważność działania  OSP Drożki. Podpisanie umowy nastąpiło w dniu 20 kwietnia 2016 r. między Gminą Rychtal z siedzibą w Rychtalu ul. Rynek 1, reprezentowaną przez: Wójta Gminy Rychtal Pana Czesława Balcerzaka, a Ochotniczą Strażą pożarną w Drożkach reprezentowaną przez Pana Wojciecha Stryczka – prezesa OSP Drożki i Panią Iwoną Kozak-skarbnika. Przedmiotowe zadanie otrzymało dofinansowanie w wysokości  1.500 złotych.

{gallery}30.04.2016{/gallery}