Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

UROCZYŚCIE ŚLUBUJĘ…

      Osobę zatrudnianą po raz pierwszy na stanowisku urzędniczym należy skierować do odbycia służby przygotowawczej, której celem w myśl przepisów ustawy o pracownikach samorządowych jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania obowiązków. Tego rodzaju służbę zorganizowaną przez Wielkopolski Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego w Poznaniu zakończyła właśnie z wynikiem pozytywnym Dorota Dirbach-Poprawa Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rychtalu.

Efektem końcowym nadającym status urzędnika było ślubowania złożone w dniu 31 stycznia br. przed Wójtem Gminy Rychtal Adamem Staszczykiem w obecności Radnego Gminy Rychtal Jacka Małeckiego, Zastępcy Wójta Elżbiety Łubieńskiej-Kopeć oraz kierowników Joanny Jokiel i Agnieszki Sobczyk. Po uroczystym ślubowaniu Wójt pogratulował p. Dorocie ukończenia kursu składając życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zawodowym oraz życząc owocnej współpracy na płaszczyźnie służbowej.