Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Turniej halowej piłki nożnej

                W dniu 25 stycznia 2014 r., na hali sportowej w Rychtalu, przeprowadzony został TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ. Chęć uczestnictwa w grze zgłosiło aż piętnaście drużyn, lecz ze względów organizacyjnych do rywalizacji piłkarskiej przyjęto dziewięć zespołów.

Cieszy nas bardzo podkreślają animatorzy, Mirosław Szydlik i Piotr Nasiadek, że jest tak duże zainteresowanie udziałem we współzawodnictwie organizowanym na obiektach sportowych w Rychtalu. Spotykamy się z dużą życzliwością uczestników imprez rekreacyjno-sportowych i jesteśmy przekonani, że nasze działania służą rozwojowi kultury fizycznej, w szerokim tego słowa znaczeniu.

Rozgrywki piłkarskie na rychtalskiej hali rozpoczęły się o godz. 14.00 meczem rozegranym pomiędzy zespołami Piotrówka/Trzcinica i KS Miłowice. Początek rozgrywek okazał się szczęśliwy dla drużyny KS Miłowice, która w końcowych wynikach zdobyła trzecie miejsce. A potem to już zgodnie z rozpiską czasową odbyły się kolejne mecze, które owocowały w grupach następującymi wynikami:

Grupa 1

Piotrówka/Trzcinica – KS Miłowice – 0:6,

KS Miłowice – Orły Skoroszów – 3:0,

Piotrówka/Trzcinica – Orły Skoroszów – 1:9.

Grupa 2

Benix Mroczeń – Głuszyna – 3:2,

Głuszyna – Rytuał Kępno – 3:3,

Benix Mroczeń – Rutuał Kępno – 1:1.

Grupa 3

Tęczowi Wojownicy z Kępna – FC Albatros /grupa mieszana/– 0:4,

FC Albatros – Brygada RR z Rychtala – 1:0,

Tęczowi Wojownicy – Brygada RR – 0:8

Ostatecznie to finałowej grupy awansowały zespoły, które w eliminacjach uplasowały się na pierwszym miejscu. Wyniki meczów finałowych:

KS Miłowice – Benix Mroczeń – 0:3,

Benix Mroczeń – FC Albatros – 4:0,

KS Miłowice – FC Albatros – 1:3.

Wyniki końcowe:

1 miejsce i złote medale zdobył zespół Benix Mroczeń w składzie: Robert Przybylski – kap., Marcin Glik, Andrzej Nowak, Karol Ozdoba, Dariusz Laske,  Kliszczun Michał – br., Janicki Rafał i Łukasz Konieczny.

2 miejsce i srebrne medale uzyskał zespół FC Albatros – Lenort Tomasz – kap., Biniosek Wojciech – br., Hojka Remigiusz, Lorek Patryk, Werner Patryk, Latusek Filip, Słupianek Patryk.

3 miejsce i brązowe medale przypadły drużynie KS Miłowice – Glonek Daniel – kap., Jarosław Marczak – br., Glonek Dawid, Sobolewski Rafał, Mocek Michał, Tasiński Grzegorz, Sobolewski Patryk i Śliwka Łukasz.

Zawodnikom dziękujemy za grę fair play i stworzenie miłej, sportowej, opartej na czystej grze atmosfery. Sędziami spotkań byli Piotr Nasiadek i Mirosław Szydlik.

Przed nami kolejne przedsięwzięcia sportowe. W połowie lutego planujemy rozgrywki piłkarskie ministrantów dekanatu trzcinickiego i turniej piłki siatkowej seniorów /15.02/.  Szczegółowe fotorelacje i zapowiedzi imprez znajdziecie państwo na facebooku – zapraszamy.