Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Półfinały siatkarskie gimnazjów powiatu kępińskiego

Na hali sportowej w Rychtalu, odbyły się półfinałowe rozgrywki siatkarskie gimnazjów powiatu kępińskiego. Odpowiedzialnymi za organizację imprezy sportowej byli nauczyciele rychtalskiego gimnazjum, Piotr Nasiadek i Dominik Makowski.

 

30 stycznia 2014 r., do rywalizowali przystąpili chłopcy, a dzień później dziewczęta. Do rozgrywek finałowych, w wyniku przeprowadzonych gier i zaciętej rywalizacji, awansowały zarówno w grupie dziewcząt jak  i chłopców, Gimnazjum  Nr 1  z Kępna i Gimnazjum z Rychtala.  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w grach  finałowych, które odbędą się również na rychtalskiej hali w dniu 21 /dziewczęta/ i 22 lutego 2014 r. /chłopcy/. W rozgrywkach siatkarskich ważny swój udział zaznaczyli nie tylko zawodnicy ale także sędziowie oraz  kibice, którym dziękujemy za stworzenie ożywionej i sympatycznej sportowej atmosfery.