Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 19.08.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

II WAKACYJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO NA RYCHTALSKIM ORLIKU ZA NAMI

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 19.08.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

- ZMIANA NA POZYCJI LIDERA.

     W dniu 17 sierpnia 2015 r., w godzinach popołudniowych, na rychtalskim orliku zrealizowano już kolejny projekt rekreacyjno-sportowy pod hasłem: II Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. Staramy się, podkreślają animatorzy Piotr Nasiadek i Mirosław Szydlik, proponować różnorodne formy usprawniania fizycznego, aby każdy mógł dopasować rodzaj ruchu do własnych możliwości i zainteresowań.

Tym razem pogoda była łaskawsza dla graczy niż w pierwszej edycji rozgrywek, dlatego zawodnicy mogli skupić się wyłącznie na czysto techniczno-taktycznych elementach tenisa stołowego, a nie na pokonywaniu zwiewnych ruchów piłeczki. Zawodników podzielono na grupy trzyosobowe, z których jedynie lider miał prawo gry w rozgrywkach finałowych. Klasyfikacja końcowa pierwszej piątki w grupie finałowej przedstawia się następująco:

1 miejsce Michał Łuczak,

2 miejsce Filip Sewina,

3 miejsce Kuba Tomicki,

4 miejsce Jacek Peszko,

5 miejsce Kamil Derkacz.

Na zakończenie tenisistom wręczono medale.

Zarówno finalistom jak i pozostałym zawodnikom dziękujemy za stworzenie sympatycznej, sportowej atmosfery i życzymy dalszych sukcesów w zawodach organizowanych na rychtalskim orliku. 

{gallery}19.08.2015{/gallery}