Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 10.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

SUKCES RYCHTALSKICH ORLIKÓW W SEZONIE PIŁKARSKIM 2014/2015

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 10.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     Całkiem niedawno rozpoczynaliśmy treningi piłkarskie z najmłodszą rychtalską drużyną przygotowującą się do  rozgrywek w ramach struktur OZPN w Kaliszu. To zespół ORLIKÓW, który w sezonie 2014/2015 rozpoczął współzawodnictwo w klasie E1 grupie IX, podkreślają prowadzący drużynę, Mirosław Szydlik i Piotr Nasiadek.

Mecze rozgrywane w każdy poniedziałek tygodnia, dostarczały zawodnikom i kibicom wiele niezapomnianych emocji,  związanych chociażby z wyjazdami na zawody, ustalaniem i realizowaniem określonej taktyki gry, ciężką pracą na boisku czy nawet rezygnacją z innych obowiązków lub zainteresowań. Bardzo ważnym elementem w szkoleniu młodych ludzi, jest także wsparcie  rodziców w motywowaniu do działania  i dowożeniu dzieci na mecze. Za to chcemy bardzo serdecznie rodzicom podziękować. 

Efektem wspólnie przeżytych chwil na boiskach sportowych powiatu kępińskiego, było zdobycie przez stosunkowo młody zespół piłkarski, trzeciego miejsca w rozgrywkach ligowych. Podkreślić należy również fakt, że w drużynie połowa zawodników to dziewczęta, i że w rundzie wiosennej nie zanotowaliśmy  żadnej porażki, zaliczając pięć zwycięstw oraz dwa remisy. 

W drużynie orlików grali: Oliwia Oszańca - obrońca, Agnieszka Wodnik - pomocnik, Patryk Misterkiewicz - napastnik, Filip Franczak - obrońca, Maciek Sewina - pomocnik, Kacper Namyślak - pomocnik, Natanael Barzyk - pomocnik, Szymon Tyszkowski – bramkarz, Filip Namyślak - napastnik, Wojciech Talar - pomocnik, Mateusz Babatz - obrońca, Kamil Nolbert - pomocnik, Amelia Klajn - pomocnik, Wiktoria Klajn - obrońca, Agata Michalska - obrońca, Maria Wypchło – pomocnik/obrońca, Michalina Dziergwa – pomocnik/obrońca, Monika Dudek - obrońca, Aleksandra Banaszczyk - pomocnik, Gabrysia Kula – pomocnik/obrońca.

Wszystkim ludziom, którzy wspierali rychtalskich orlików w osiąganiu jak najlepszych wyników, bardzo serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że efekty pracy całej drużyny oraz animatorów, pozwolą na  kontynuowanie i rozwijanie pasji piłkarskich  na dalszych etapach kształcenia.

{gallery}10.06.2015{/gallery}