Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

ROZGRYWKI PIŁKARSKIE MŁODYCH ZAKOŃCZONE KONKURSEM RZUTÓW KARNYCH

17 sierpnia na rychtalskim Orliku, dla młodych sportowców, przygotowane zostały rozgrywki piłkarskie. Warunki pogodowe i piłkarze dopisali, wystarczyło tylko rozpracować taktykę przeciwnika i cieszyć się wygraną. Taki właśnie cel osiągnęli zawodnicy z ORLIKA TEAM /Olek Wolanicki – kap., Łukasz Kuropka – br., Kacper Berski, Nataniel Świerczyński, Cezary Tabak, Alan Świerczyński i Sebastian Mormol/, którzy zostali liderami wakacyjnych rozgrywek. W konkursie rzutów karnych pierwsze miejsce zajął Bartosz Adamski, drugie Cezary Tabak, trzecie Olek Wolanicki. Sędziami rozgrywek byli: Piotr Nasiadek, gminny koordynator sportu oraz Pani Ewelina Kuropka (sędzia, sekretarz), która na zakończenie podsumowała imprezę sportową i wręczyła medale.

 Jeszcze w te wakacje zapraszamy Państwa na Turniej STREETBALLA na rychtalskim Orliku /trójki koszykarskie -  25.08.2019 R./ oraz na Dożynkowy Turniej Sołectw Gminy Rychtal, który odbędzie się 31 sierpnia w Drożkach.