Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

IX TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ W KRZYŻOWNIKACH

KOLEJNE WAKACYJNE EMOCJE SPORTOWE W GMINIE RYCHTAL

Jak co roku, tak i tego lata, a dokładniej 15 sierpnia 2019 r., przeprowadzony został już IX Turniej Siatkówki Plażowej – Krzyżowniki 2019. W gminie Rychtal jest to wyjątkowa impreza,można powiedzieć, że pod wieloma względami. Przede wszystkim organizacyjnym, gdzie swój wkład we wzorowe przygotowanie boiska, opiekę nad zawodnikami i stworzenie wyjątkowej, sportowej atmosfery mieli: miejscowa młodzież, lokalni sympatycy siatkówki, strażacy z OSP, na czele z  prezesem Tomaszem Banaszczykiem oraz sołtys wsi Pani Bożena Augustynek wraz z Radą Sołecką. Punktualnie o godzinie 14.00 sędzia zawodów Piotr Nasiadek rozpoczął rozgrywki grupowe, gdzie w wyniku gier stojących na dobrym poziomie, zostali wyłonieni liderzy, tworzący grupę finałową.

I tak w pierwszej czwórce znaleźli się: 

1 miejsce Piotr Domal  i Bartek Cudniewicz

2 miejsce Paweł Czaprowski i Kamil Panek

3 miejsce Oskar Furmański i Bartosz Kurzawa

4 miejsce Paweł Skotnik i Piotr Janik

Na zakończenie turnieju prezes OSP, sołtys wsi Krzyżowniki oraz wiceprzewodnicząca Rady Gminy Rychtal Pani Ewelina Szymańska wręczyli dyplomy i medale. Podsumowując imprezę przewodnicząca Rady Gminy podkreśliła duże zaangażowanie organizatorów oraz zawodników w zaciętą grę siatkarską.

Zarówno finalistom jak I pozostałym zespołom dziękujemy za grę fair play i stworzenie dobrego widowiska sportowego. Zapraszamy za rok.

Jeszcze w te wakacje zapraszamy Państwa na Turniej STREETBALLA na rychtalskim Orliku trójki koszykarskie -  25.08.2019 R. oraz na Dożynkowy Turniej Sołectw Gminy Rychtal, który odbędzie się 31 sierpnia w Drożkach.