Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

WIECZORNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW, NA RYCHTALSKIM ORLIKU

W dniu 6 lipca 2019 r., na rychtalskim Orliku odbył się Wieczorny Turniej Piłki Nożnej Seniorów. Świetna impreza piłkarska, oparta na czystej rywalizacji i grze fair play, cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko zawodników, ale również kibiców. Zarówno drużyny z pierwszej jak i ostatniej lokaty, wykazały się wyjątkowo wysoką kulturą gry piłkarskiej, pokazały że tego rodzaju turnieje to dobry przykład na czynny wypoczynek po pracy i nauce. To także dobry czas na spotkania towarzyskie i wymianę różnych poglądów, związanych chociażby z życiem codziennym. 

Po kilku godzinach zaciętych walk piłkarskich, klasyfikacja końcowa ukształtowała się następująco:

1. miejsce WOLNI STRZELCY - Mateusz Klimpel - kap., Adrian Bystry - br., Szymon Skiba, Karol Sadura, Przemek Klimpel, Patryk Moś, Oskar Malcher, Dawid Żłobiński.

2. miejsce GŁUSZYNA TEAM 

3. miejsce TRZCINICA TEAM

4. miejsce DROŻKI TEAM

Na zakończenie zawodnicy otrzymali medale.

Sędziami rozgrywek byli Dominik Makowski i Piotr Nasiadek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za super postawę piłkarską i zapraszamy na kolejne imprezy rekreacyjno-sportowe na rychtalskich obiektach sportowych, jeszcze w te wakacje.