Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Rychtalanki mistrzyniami powiatu w piłce siatkowej

Po sukcesie w koszykówce, dziewczyny z Rychtala zdobyły również mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej. W hali sportowej w Rychtalu odbyły się finały piłki siatkowej dziewcząt do której awansowały siatkarki z Bralina, Mikorzyna, Trzcinicy oraz gospodynie finałów. Mecze półfinałowe rozegrane zostały w parach: Rychtal – Bralin i Mikorzyn – Trzcinica. W pierwszym półfinale zwyciężyły dziewczyny z Rychtala, natomiast w drugim wygrała drużyna z Trzcinicy.

 

Mecz o trzecie miejsce rozstrzygnął się na korzyść dziewcząt z Bralina, a w finale spotkały się drużyny z Rychtala i Trzcinicy. Dziewczyny z Rychtala pokonały zawodniczki z Trzcinicy w setach 2:0 i tym samym zostały mistrzyniami powiatu kępińskiego w piłce siatkowej.

Wszystkie mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Gratulujemy drużynom i opiekunom zespołów.

Kolejność po zakończeniu mistrzostw powiatu.

1 miejsce Rychtal

2 miejsce Trzcinica

3 miejsce Bralin

4 miejsce Mikorzyn

Drużyna z Rychtala wystąpiła w składzie: Agnieszka Wodnik, Zuzanna Janik, Julia Gołaś, Oliwia Kłobus, Katarzyna Łazaj, Oliwia Oszańca, Agata Radoś, Dominika Mieseler, Aleksandra Rorat, Julia Szczepaniak, Maria Wypchło, Agata Michalska.