Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Los zwierząt nie jest nam obojętny

Po raz pierwszy w Szkole Podstawowej w Drożkach odbyła się zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska AZYL ZOO w Niedźwiedziu.

Zaangażowaliśmy się w akcję charytatywną dla bezdomnych zwierząt zorganizowaną przez Stowarzyszenie „Po Prostu Pomagam” Radia SUD.

Przez dwa tygodnie w szkole zbierano karmę dla psów, kotów, którą 6 grudnia przedstawiciele klasy VII (Marlena Barczok, Anna Pochodzała) i VIII (Miłosz Czekaj) dostarczyli do redakcji Radia SUD.

Kolejny raz społeczność szkoły nie pozostała obojętna na los zwierząt. Najbardziej w zbiórkę zaangażowali się nasi najmłodsi wychowankowie (od przedszkola po klasę czwartą). Choć również uczniowie klas starszych stanęli na wysokości zadania. Udało się nam zebrać mnóstwo karmy oraz rozmaite akcesoria, jak chociażby gryzaki, kołdry czy koce.