Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

BAL PRZEBIERAŃCÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W DROŻKACH

     W poniedziałek 25 lutego w Szkole Podstawowej w Drożkach odbył się bal przebierańców dla uczniów klas I - III. Był to dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Sala lekcyjna klasy I w tym dniu wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do zabawy.

Dzieci wcieliły się w różne postacie. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Bal urozmaicały liczne zabawy. Nie mogło zabraknąć też tańca z miotłą, na gazecie czy z balonami. W czasie przerw dzieci miały czas na poczęstunek. Była też okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Na koniec wszyscy zmęczeni ale zadowoleni pod opieką swych najbliższych wrócili pełni wrażeń do swych domów.