Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Wioska Indiańska

Dnia 12 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III Szkoły Podstawowej w Drożkach wraz z rodzicami i opiekunami wybrały się z wizytą do Westernlandu – największej wioski indiańskiej w Europie  – znajdującej się w Józefowie koło Chocza.

Czytaj więcej: Wioska Indiańska

Wyjazd dzieci do sali zabaw

We wtorek 24 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego w Drożkach wybrały się wraz z opiekunami do sali zabaw w Kępnie. Po przyjeździe do Bajlandii dzieci w czasie zabawy miały do dyspozycji konstrukcje zabawowe, zabawki, domki, tunele, bujaki, kącik maluszka, suchy basen, urządzenia interaktywne, zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową, trampolinę, ruchomą kładkę itp. Po dwugodzinnej zabawie dzieci pojechały również do McDonalds’a na posiłek. Przedszkolaki wróciły do Drożek zadowolone, uśmiechnięte i pełne wrażeń.

Czytaj więcej: Wyjazd dzieci do sali zabaw

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Drożkach

W poniedziałek 2 czerwca w Szkole Podstawowej w Drożkach obchodziliśmy Dzień Dziecka. Na początku wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy przybyli do szkoły obejrzeli występ pt. „Kot w butach”, który przygotowały dzieci z oddziału przedszkolnego, następnie uczennice klasy III przedstawiły pokaz taneczny i zaśpiewały kilka piosenek, po części artystycznej, dzieci z klas I – III ze swymi wychowawcami udały się do klas gdzie brały udział w różnych grach i zabawach, uczniowie z klas IV - VI i rodzice udali się na boisko szkolne i rozegrali mecz piłki siatkowej. Z okazji Dnia Dziecka zorganizowano również grilla z kiełbaskami oraz słodki poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Drożkach