Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 17.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ja czytam! - SP Rychtal

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 17.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     16 czerwca 2015 odbyło się ostatnie już w tym roku szkolnym spotkanie w Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego. Nie przypadkowo naszymi gośćmi tym razem byli pielęgniarka pani Małgorzata Wrotnowska oraz ratownik medyczny pan Łukasz Maryniak. Oprócz zapoznania dzieci z ciekawym, pełnym napięcia opowiadaniem, postanowiliśmy przygotować naszych małych czytelników do spędzenia bezpiecznych wakacji.

Realizując tematy z zakresu „bezpieczeństwa”, kampanii „Ja czytam”, hasłem przewodnim naszego spotkania było hasło „Potrafię pomóc”. Nieoceniona okazała się pomoc naszych gości. Każde dziecko zapoznało się z procedurami wzywania pomocy poprzez wybieranie numerów alarmowych, miało możliwość wykonania sztucznego oddychania, a także nauczyło się opatrywać drobne rany i skaleczenia. Wszystko oczywiście we wspaniałej atmosferze wzajemnego szacunku, koleżeństwa i dobrego wychowania.

 {gallery}17.06.2015{/gallery}