Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 16.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dyskusyjny Klub Edukacyjny

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 16.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego dla klas I-III za nami. Tym razem w realizacji bardzo trudnego tematu dotyczącego Praw Dzieci pomogła nam psychoterapeutka pani Anna Oleś – Borucka. Poprzez rozmowy i wspaniałe zabawy z dziećmi, uświadomiła im, że mają „Prawo do porażki” i że „Nikt nie ma prawa krzywdzić dziecka, ani dotykać go sposób, który je zawstydza, przeraża, wprawia w zakłopotanie”. 

 

Pani Oleś zrobiła nam niesamowitą niespodziankę znajdując czas na nasze spotkanie w DKE, a swój przyjazd potraktowała jako prezent dla naszych dzieci. Głównym celem spotkań w DKE jest dyskusja na temat książki. Tym razem była to książka Joanny Olech „Znam swoje prawa i nie zawaham się ich użyć”, której fragmenty przeczytali uczniom  nauczyciele biorący udział w spotkaniu. Jak zwykle nie zawiedli nas rodzice przygotowując słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. 

Na kolejne spotkanie zapraszamy już wkrótce.

                                                                                                    BĆ

{gallery}16.06.2015{/gallery}