Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Jurapark Krasiejów

     1 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Rychtalu uczestniczyli w wycieczce do Krasiejowa. Jurapark Krasiejów jest jednym z większych obiektów tego typu w Polsce. Dzieci z klas 1-6 biorące udział w wycieczce mogły podziwiać pawilon paleontologiczny oraz przepiękne makiety dinozaurów rozlokowane na terenie starej kopalni gliny.

Nasi uczniowie poznawali także odległą historię naszej planety przy pomocy urządzeń multimedialnych: tunel czasu, kino 5D czy oceanarium. Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły nie tylko zajęci byli nauką o prehistorycznych dziejach naszej planety, ale także mogli wykazać się swoją tężyzną fizyczną w parku rozrywki czy też na ogromnym sprawnościowym placu zabaw. Wyjazd do Krasiejowa  został zasponsorowany przez pana Sławomira Pegzę. DZIĘKUJEMY!