Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 06.01.2019 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 06.01.2019 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dziś 19 grudnia 2019 roku – dzięki uczniom naszej szkoły i ich rodzicom  udało się zebrać 130 kg karmy suchej i mokrej. Karma została przekazana do przytuliska w Krzyżownikach, które prowadzi pani Beata Żołkiewska. Oprócz tego pieski otrzymały materace, poduszki i koce. To naprawdę wspaniały gest! Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunką Magdaleną Tomalik bardzo serdecznie dziękują w imieniu psiaków.

 

  M. Oscenda – SP Rychtal

{gallery}06.01.2019{/gallery}