Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w piątek 20 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu miały miejsce ważne wydarzenia. W tym dniu społeczność uczniowska wraz z Dyrekcją i Wychowawcami zasiadła do spotkania wigilijnego w swoich klasach, by wspólnie złożyć sobie życzenia, rozsmakować się w potrawach wigilijnych i kolędować. Wcześniej jednak wszyscy spotkaliśmy się w Świetlicy, gdzie Pani Dyrektor Iwona Gogół oraz Wójt Gminy Rychtal Pan Adam Staszczyk wręczyli nagrody i dyplomy laureatom oraz uczestnikom Konkursu Kolęd i Pastorałek.

 Wyniki Konkursu Kolęd i Pastorałek:

♫ kategoria klas 1-3

II miejsce – duet - Kornelia Kałus i Kalina Maryniak

II miejsce – trio -  Michalina Gołaś, Jagoda Kozak i Magdalena Modrzejewska

III miejsce – duet – Jan Bożek i Patryk Marczak

wyróżnienie – Kornelia Bizunowicz

wyróżnienie – duet - Amelia Balcerzak i Gabriela Pawelczyk

♫ kategoria klas 4-8

I miejsce – Aleksandra Marczak

II miejsce – Hanna Opac

III miejsce – Amelia Świerczyńska

III miejsce – Jacek Liebner

wyróżnienie – Kamil Kowalski

wyróżnienie – Euzebiusz Musiała

Fundatorem nagród była Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy. 

W tym dniu mieliśmy również okazję posłuchać pastorałek w wykonaniu Chóru Szkolnego, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Obejrzeliśmy też Jasełka przygotowane przez uczniów pod kierunkiem Pani Wiesławy Ptak.  Wzbudziły one wśród oglądających podziw i dostarczyły wielu wzruszeń i emocji. Gratulujemy.             

  M. Opac – SP Rychtal