Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Konkurs Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu

W środę 18 grudnia 2019 roku po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział wielu uczniów klas I-VIII. Przybyli na imprezę mogli usłyszeć najbardziej znane polskie kolędy i pastorałki w niezwykle ciekawych aranżacjach. Wielu wykonawców zdecydowało się na mniej znane utwory. Wrażeń muzycznych i wizualnych było mnóstwo.

Naszych dzielnych artystów oceniało jury w składzie: pani Agnieszka Sobczyk, pani Katarzyna Balcerzak i pan Tomasz Talar. Pomysłodawczynią konkursu była pani Marlena Opac. W pracy nad organizacją wspierali ją nauczyciele klas I-III, klasa VI „b” oraz pani Magdalena Tomalik i pan Janusz Witak. Sprzęt muzyczny obsługiwał uczeń klasy VII „a” – Wojtek Talar. Wszystkim występującym artystom gratulujemy wspaniałych prezentacji! Wyniki obrad komisji i najlepszych z najlepszych poznamy w piątek 20 grudnia. 

M. Oscenda – SP Rychtal