Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Międzygminny Konkurs Piosenki Patriotycznej

W ubiegły czwartek 14 listopada uczennice naszej szkoły - Kornelia Bizunowicz z klasy IIIa, Lena Kuropka z klasy IIIa oraz Kalina Maryniak z klasy I wzięły udział w Międzygminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Laskach. Konkurs był kontynuacją uroczystych obchodów Święta Niepodległości. Dziewczynki zaprezentowały swoje talenty wokalne w piosenkach patriotycznych i żołnierskich godnie reprezentując naszą szkołę. Udział w konkursie, to najlepsza z możliwych dróg do rozwijania pasji, uczenia się oraz zdobywania nowych doświadczeń.  Gratulujemy!

   M. Oscenda – SP Rychtal