Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 24.06.15 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Spotkanie ze strażakami

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 24.06.15 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

   W dniach 9 i 10 czerwca dzieci z przedszkola w Rychtalu pojechały na wycieczkę do Powiatowej Straży Pożarnej w Namysłowie. Tam  miały możliwość bliskiego spotkania z zawodowymi strażakami.

Strażacy zademonstrowali  działania, jakie podejmują po zgłoszeniu pożaru, lub innego zdarzenia. Dzieci zwiedzały budynek, oglądały samochody strażackie i inne różne pomocne urządzenia. 

     Wycieczka była udana, wiele dzieci postanowiło, że w przyszłości też wybiorą zawód strażaka.

{gallery}24.06.15{/gallery}