Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 1.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDASZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 1.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     W poniedziałek 1 czerwca z okazji DNIA DZIECKA dla dzieci  z najmłodszych grup: „Różyczek” i „Stokrotek” został zorganizowany wesoły przemarsz ulicami Rychtala, zabawy, dyskoteka i słodki poczęstunek. Wszystkie dzieci z uśmiechem na ustach uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach i opuszczały przedszkole bardzo szczęśliwe, obdarowane dodatkowymi słodkościami.

 

PRZEDSZKOLAKI W KINIE

     Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka „Starszaki” z Przedszkola Samorządowego w Rychtalu były w kinie w Ostrzeszowie. Tym razem oglądały bajkę pt: „Rechotek – najbardziej kumata żabka świata”.

     Bajka bardzo się podobała, wszystkie dzieci z dużym zainteresowaniem i przejęciem śledziły losy bohaterów. Natomiast wyjazd autokarem i prawdziwa sala kinowa były dodatkową atrakcją dla naszych milusińskich.

Po powrocie do przedszkola na wszystkie dzieci czekały słodkie upominki.

{gallery}1.06.2015{/gallery}