Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 01.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ŚWIĘTO MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 01.06.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     Miesiąc maj  to czas, w którym co roku obchodzimy Dzień Mamy i Taty. 

Uroczystości trwały cztery dni: 21, 27, 28 i 29 maja.

Każda z grup przygotowała część artystyczną: montaż  słowno – muzyczny oraz tańce. Rodzice mieli okazję zobaczyć i  podziwiać swoje dzieci. Swoim przedstawieniem mali artyści wyrazili wielką miłość i szacunek dla rodziców oraz podziękowali za ich troskę i ciepło, które otrzymują  każdego dnia. 

Goście z podziwem i wielkim przejęciem  obserwowali występy przedszkolaków  i  w oczach wielu można było dostrzec łezkę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na pamiątkę miłego spotkania dzieci wręczały swoim ukochanym rodzicom   wykonane wcześniej upominki.

     Wszystkie spotkania kończyły się słodkim poczęstunkiem.

{gallery}01.06.2015{/gallery}