Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 22.05.15 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 22.05.15 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     W poniedziałek 18 maja w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu odbyło się przedstawienie pt: „ODBLASKOWE PRZEDSZKOLAKI”.

Treść tego przedstawienia była kontynuacją realizacji Programu „BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”. 

 

Wiersze i piosenki swoją treścią obejmowały zasady pieszego ruchu drogowego oraz konsekwencje złych zchowań.

Spotkanie to  uświetnili  swoją  obecnoscią  policjanci PRZEMYSŁAW JĘDRASIAK i  JAROSŁAW SZYDLIK  z Komendy Powiatowej  Policji w Kępnie. 

Podczas spotkania  z przedszkolakami wyjaśniali zgłaszane przez dzieci problemy. Dzieci mogły również z bliska oglądać akcesoria podstawowego wyposażenia policjanta, umundurowania oraz policyjny radiowóz. 

     Przedstawienie z grupą „NIEZAPOMINAJKI” przygotowała i prowadziła Katarzyna Balcerzak.

{gallery}22.05.15{/gallery}