Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 22.05.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ W KĘPNIE

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 22.05.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     20 maja  2015 roku w  Przedszkolu Sióstr Boromeuszek w Kępnie odbył się „OPTYMISTYCZNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ”, poświęcony    Janowi  Pawłowi  II.

Brało w nim udział  piętnaście  zespołów przedszkolnych z całego powiatu, w tym także  „WESOŁE NUTKI” z Przedszkola Samorządowego w Rychtalu. Dzieci zaśpiewały piosenkę pt: „Miasto moje Wadowice”. 

Wszystkie zespoły były bardzo dobrze przygotowane i zdobyły równorzędne I miejsce, puchar oraz pamiątkowe dyplomy i medale.

Reprezentantami naszego przedszkola byli: Hanna Opac, Dominika Fryc, Olivier Sikora, Euzebiusz Musiała, Amelia Świerczyńska, Julia Bilska,  Nadia Olejnik i Amelia Głąb.

Do festiwalu dzieci przygotowała Ewa Sarniak.

{gallery}22.05.2015{/gallery}