Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 04.05.2015STOP oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kolejne bezpieczne spotkanie w Rychtalskim przedszkolu

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 04.05.2015STOP oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     W poniedziałek 4 maja 2015 roku w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu odbyło się kolejne, trzecie już spotkanie z przedstawicielami z Centrum Popularyzacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, BHP i P.Poż. z Wrocławia, p.t. „Stop niebezpiecznym zabawom z prądem”.

Wcześniej: "Stop wypadkom - bezpieczny przedszkolak”, „Stop pożarom”, połączone z próbną ewakuacją.

Podczas spotkania zaprezentowano program edukacyjno -profilaktyczny  mający na celu przekazanie wiedzy na temat zasad korzystania z elektryczności i kształtowanie umiejętności bezpiecznego obchodzenia się z prądem.

Prowadzący program starali się w różnorodny sposób zainteresować i zapoznać dzieci z tematem. Dzieci obejrzały film edukacyjny, plansze poglądowe, wzięły udział w konkursach i zabawach ruchowych. Mamy nadzieję, że poznanie zagrożeń płynących z niewłaściwego obchodzenia się z prądem spowoduje, że nasi wychowankowie będą bardziej ostrożni w codziennym życiu.

{gallery}04.05.2015STOP{/gallery}