Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Mikołaj w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu

"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na niego czekają" i w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu również wszystkie dzieci czekały na Mikołaja. 

4 grudnia 2019 roku wszystkie przedszkolaki już od samego rana z wielką niecierpliwością czekały na Mikołaja. Mikołajkowy nastrój wyczuwalny był zaraz po przekroczeniu progu naszego przedszkola. Odświętny wystrój i muzyka przypominały wszystkim, o tym wyczekiwanym przez dzieci dniu. 

Mikołaj przybył w towarzystwie Elfa i wesołego Tadka. Spotkanie było uświetnione zabawami, m.in. ruchoma tafla lodu, gorąca czapka Mikołaja, śnieżna kula, zielony łańcuch, taniec z balonami, złoty relaks. Podczas tych zabaw przed Mikołajem i jego pomocnikiem Elfem dzieci „zaliczały” z wielką radością różne sprawności. Nie zabrakło także tańca, muzyki i piosenek o tematyce mikołajkowo-świątecznej. 

Nasi milusińscy byli bardzo podekscytowani i nie mogli doczekać się prezentów, a tuż przed ich rozdaniem czekała na dzieci jeszcze jedna wielka atrakcja. Każdy chętny przedszkolak  mógł wejść do dużej  kuli mydlanej, chętnych nie brakowało.  Uwieńczeniem dnia i wizyty wielkiego gościa było rozdanie prezentów, po które dzieci podchodziły bardzo chętnie, siadając Mikołajowi na kolanach.

Zabawy z animatorami z „Krainy Eldorado” oraz prezenty zorganizowała i sfinansowała Rada Rodziców.