Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

ZABAWY I ĆWICZENIA RUCHOWE Z RODZICAMI W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

      W piątek 1 marca 2019 roku w ramach ZAJĘĆ OTWARTYCH odbyły  zabawy ruchowe dla dzieci i rodziców w GRUPIE RÓŻOWEJ. Celem zajęć było uświadomienie rodzicom obopólnych korzyści płynących ze wspólnej zabawy ruchowej z dzieckiem, przybliżenie Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - jako jeszcze jednego sposobu stymulowania rozwoju dziecka w przedszkolu i w domu oraz pogłębianie kontaktu emocjonalnego i fizycznego z rodzicami.

Organizacja takich spotkań przyczynia się do rozwijania u dzieci  już od najmłodszych lat zamiłowania do zabaw ruchowych, gier sportowych i aktywnego wypoczynku. 

Wspólne zabawy umożliwiły również rodzicom obserwację  własnego dziecka, jego zaangażowania, możliwości i umiejętności rozwojowych oraz ogólnego funkcjonowania w grupie.  Wspólnie spędzony czas upłynął w bardzo w wesołej i pełnej humoru atmosferze.

W ramach niespodzianki  dzieci przygotowały dla swoich rodziców ZIMOWY KONCERT WIERSZY I PIOSENEK.