Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

      Międzynarodowy   Dzień   Dziecka, to bardzo oczekiwany przez nasze przedszkolaki DZIEŃ. Jako, że  tym roku przypadł w piątek, więc wszystkie atrakcje i niespodzianki dla dzieci czekały  do poniedziałku.  4 czerwca na placu zabaw „pojawiły” się niespodzianki – dmuchane zamki  (sponsorowane przez pana Marcina Bożka). Dzieci przez cały dzień mogły do woli oddać się nieskończonej zabawie. Nad właściwym funkcjonowaniem tych atrakcji czuwał przedstawiciel Rady Rodziców – pan Łukasz Finster.

Ponadto w tym dniu, jak zawsze oczekiwały na dzieci słodkości, tym razem pyszne, kolorowe - zimne lody. 

Wielką niespodzianką  dla dzieci była  wizyta funkcjonariuszy policji, którzy odwiedzili przedszkole. W krótkiej pogadance przypomniane zostały dzieciom zasady bezpieczeństwa (na drogach, placach zabaw, nad wodą oraz w  różnych sytuacjach, w jakich znajdą się dzieci w okresie wakacji).

Najważniejszy oczywiście był policjant „PYREK”, który swoją wielkością i dostojeństwem wzbudzał  u dzieci zainteresowanie, sympatię i radość. 

Wszystkie dzieci z uśmiechem na ustach uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach i opuszczały przedszkole bardzo szczęśliwe, obdarowane dodatkowo słodkimi i zdrowymi niespodziankami.