Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Pierwszy Dzień Wiosny w Przedszkolu

     W środę 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci z Grupy Pomarańczowej zaprosiły całe przedszkole na część artystyczną pt: „Witaj Wiosno”.  Dzieci wielkimi brawami przywitały Panią Wiosnę i jej liczną gromadkę – biedronki, pszczółki, żabki, bociana, ptaszki, żuczka, muszki, mrówki  i kwiatki. Na zakończenie Pani Wiosna rozdała gościom własnoręcznie zrobione tulipanki z origami. Wszyscy razem zaśpiewali piosenkę pt: „Wiosna”.

 

Jesteśmy pewni, że po tak pięknym wiosennym przedstawieniu i głośnym śpiewaniu piosenek Pani Wiosna nas usłyszy i Zimie już wrócić nie pozwoli.

Bardzo serdecznie chciałam podziękować rodzicom dzieci z Grupy Pomarańczowej za zaangażowanie i przygotowanie pięknych wiosennych strojów specjalnie na ten dzień. 

      Spotkanie wraz z piękną oprawą artystyczną zorganizowała nauczycielka Daria Maciej.