Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

WARSZTATY WIELKANOCNE W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

     Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.  Właśnie z tej okazji 23 marca 2018r. dzieci z Grupy Żółtej zaprosiły do przedszkola swoich rodziców na Warsztaty Wielkanocne.

Warsztaty rozpoczęły się krótkim zajęciem, wspólną zabawą z rodzicami i złożeniem rodzicom życzeń świątecznych. Następnie w wesołej, świątecznej a przede wszystkim rodzinnej atmosferze ozdabialiśmy styropianowe jajka tworząc z nich przepiękne wielkanocne pisanki. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość stworzenia wymarzonej dekoracji, która z pewnością ozdobi dom w czasie świąt. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Wspólnie spędzony czas upłynął nam bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszystkim obecnym na warsztatach rodzicom i dzieciom bardzo dziękujemy.