Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW 

     "Karnawał” to dni pełne muzyki i zabawy nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele radości.

 

Tak też było u nas. 1.02.2018 roku w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci w kolorowych strojach, przebrane  za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, kwiatki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, … . 

Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadzone w jednej sali rozpoczęły swój Wielki  Bal. 

Wszyscy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zabawach i konkursach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. 

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i jeszcze przez wiele dni wspomnienia z balu będą towarzyszyć wszystkim jego uczestnikom. 

Bal dla dzieci przygotowała i prowadziła firma „Fantazja”.