Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom” Przedszkole Samorządowe w Rychtalu zorganizowało spotkanie "RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM”

Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie, kształtuje nawyk czytania przez całe życie. Wspólne czytanie z dzieckiem chroni przed uzależnieniem od telewizji, buduje więź między dorosłym i dzieckiem.

Czytaj więcej: Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom” Przedszkole Samorządowe w Rychtalu zorganizowało...

BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

     Czas KARNAWAŁU, to czas zabawy, tańca i radości. Ważnym elementem tego czasu są bale. Również w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Karnawałowy Bal Przebierańców”. W środę 6 lutego  od samego rana do przedszkola przychodziły dzieci przebrane w kolorowe stroje. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech bardzo ciekawe stroje karnawałowe.

Czytaj więcej: BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

WIECZERZA WIGILIJNA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi…”

         Dnia 18 grudnia 2018 r. w naszym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. W tym dniu odbyła się Wieczerza Wigilijna na którą zaprosiliśmy: Księdza kanonika Mariusza Białobłockiego, Pana Adama Staszczyka – Wójta Gminy Rychtal, Panią Elżbietę Łubieńską Kopeć – Z-cę Wójta, Panią Ewę Walków – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Rychtalu oraz Radę Rodziców.

Czytaj więcej: WIECZERZA WIGILIJNA W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W RYCHTALU