Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 26.05.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

NAJMŁODSI PRZYJACIELE KSIĄŻEK

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 26.05.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     Co roku na przełomie kwietnia i maja Gminną Bibliotekę Publiczną w Rychtalu odwiedzają dzieci  z miejscowego przedszkola samorządowego  wraz ze swoimi nauczycielkami. Dzieci poznają zasady korzystania z biblioteki, przeglądają literaturę dziecięcą oraz mają okazję posłuchać ciekawego opowiadania.

 

W trakcie wizyty maluszki dowiedziały się co to jest biblioteka, gdzie na półkach mieszkają bajeczki, jak zostać czytelnikiem i jak traktować książki wypożyczone do domu. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z biblioteką , dlatego też zafascynowane przeglądały zawartość regalików, podziwiały kolorowe obrazki w książeczkach, cieszyły się wyborem ulubionych bajek.

Zapraszamy rodziców i opiekunów do zapisywania dzieci do biblioteki, aby mogły kontynuować fascynującą przygodę w świecie bajek.

 {gallery}26.05.2015{/gallery}