Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

„PERYPETIE PLUSZOWEGO MISIA” W BIBLIOTECE.

      20 listopada do biblioteki publicznej w Rychtalu zawitali białostoccy aktorzy ze Studia Artystycznego Arlekin z przedstawieniem pt. „Perypetie Pluszowego Misia”. Artyści wybrali doskonały moment, ponieważ już za kilka dni będziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia.

 

Do obejrzenia spektaklu zostały zaproszone dzieci z Samorządowego Przedszkola w Rychtalu wraz z paniami nauczycielkami i sądząc po żywiołowych reakcjach – nasza publiczność była bardzo zadowolona. Dzieci poznały misia Hieronima, który nie był nowym, pięknym misiem. Nie miał kolorowej kokardy ani fantazyjnego stroju a jego pyszczek miał smutny wyraz, dlatego też mimo licznych promocji, dzień po dniu miś w samotności siedział na sklepowej półce, cichutko roniąc łzy. Jednak jego los odmienił się gdy niespodziewanie został zakupiony dla dziewczynki. Dynamicznie przedstawiona historia była tak naprawdę ciepłą i wesołą bajką o tym, jak cenna jest przyjaźń. Dzieci z zaangażowaniem oglądały przedstawienie, w którym aktorzy mówili o zawiłościach pluszowego świata oraz o tym, dlaczego należy dbać o tych, których kochamy.  Przedstawienie bardzo się podobało, przedszkolaki aktywnie brały w nim udział i nagrodziły występ gromkimi brawami.