Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Konkurs recytatorski

     Dnia 29 marca 2019 r. Gminna  Biblioteka Publiczna  w Rychtalu gościła  14 wspaniałych przedszkolaków z oddziałów przedszkolnych w Drożkach , Wielkim Buczku i z przedszkola w Rychtalu. Po eliminacjach przedszkolnych dzieci wzięły udział w konkursie recytatorskim ,,Wesołe wierszyki Jana Brzechwy i Juliana Tuwima’’.

Czytaj więcej: Konkurs recytatorski

Niedziela z kabaretem!

       W minioną niedzielę 24 lutego, gościliśmy w Rychtalu kabaret Klub  Szyderców Bis,  który  wystąpił dla publiczności w słowno-muzycznym przedstawieniu pod tytułem ,,Czyj ten benefis?’’.

Klub Szyderców Bis to muzyczny kabaret literacki, działający aktywnie w Poznaniu od 2015 r. Formacja narodziła się przy okazji Wieczorów z Piosenką Nieobojętną, które odbywają się cyklicznie od 2014 r. w Cafe Dylemat na poznańskich Jeżycach.

Czytaj więcej: Niedziela z kabaretem!