Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Ferie 2014

Rozkład zajęć w ferie niżej

 

FERIE 2014 – I TYDZIEŃ

 

 

03.02.2014r.

Poniedziałek

04.02.2014r. Wtorek

05.02.2014r. Środa

06.02.2014r. Czwartek

07.02.2014r. Piątek

SP Wielki Buczek

 

Zajęcia rozwijające wiedzę pożarniczą

10:00-12:00

M. Nasiadek

Turniej tenisa stołowego

9:00-12:00

L. Musiała

Turniej tenisa stołowego

9:00-12:00

L. Musiała

 

SP Drożki

Zajęcia sportowe

(hala)

9:00-12:00

I. Usarek

 

Wycieczka do Wrocławia

I. Usarek

 

 

 

Gry i zabawy ruchowe –unihokej

9:00-12:00

I. Usarek

SP Rychtal

Zajęcia sportowe klasy IV-VI

9:00-12:00

M. Szydlik

Zajęcia sportowe klasy IV-VI

10:00-12:15

W. Stępień

Zajęcia sportowe klasy I-III

9:00-12:00

M. Szydlik

Wycieczka

Klasy IV-VI

I. Gogół

Wielobój piłka ręczna

9:00-12:00

A. Nolbert

M. Szydlik

Wycieczka

Klasy IV-VI

J. Szydlik

Gimnazjum

 

Wycieczka do Wrocławia

8:00-15:00

M. Witak

A. Bakalarz

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

12:00-15:00

P. Nasiadek

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

10:00-13:00

D. Makowski

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

12:00-15:00

P. Nasiadek

Świetlica Środowiskowa

Zajęcia wokalno-muzyczne

10:00-13:00

M. Opac

 

Zajęcia artystyczne
9:00-12:00
M.Opac 

 

 

Pracownia Orange

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

Gminna Biblioteka Publiczna

 

W grupie zawsze fajniej – Zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem gier planszowych

Dzieci 6-12 lat

13:30-15:00

 

Czytam szybko i dużo – mini konkursy szybkiego czytania dla dzieci

Dzieci 6-12 lat

13:30-15:00

 

 

 

FERIE 2014 – II TYDZIEŃ

 

 

10.02.2014r.

Poniedziałek

11.02.2014r. Wtorek

12.02.2014r. Środa

13.02.2014r. Czwartek

14.02.2014r. Piątek

SP Wielki Buczek

Gry i zabawy

9:00-12:00

M. Nowak

Wycieczka do Wrocławia

B. Piędzioch

R. Mikołajczyk

L. Musiała

M. Kokot

Zajęcia artystyczne

9:00-12:00

M. Nowak

Zajęcia sportowe

10:00-13:00

S. Świerczyńska-Albert

M. Nasiadek

 

Zajęcia sportowe

10:00-12:00

S. Świerczyńska-Albert

M. Nasiadek

SP Drożki

Zajęcia plastyczno – manualne

9:00-12:00

B. Kotowska

Zajęcia multimedialne

10:00-13:00

W. Kotowski

 

Przygody
z bajkami

9:00-012:00

M. Nowak

Zabawy ruchowe
i turniej gier planszowych

9:00-12:00

E. Stencel

SP Rychtal

Zajęcia malarskie

klasy IV-VI

9:00-12:00

M. Tomalik

 

Zajęcia sportowe klasy IV-VI

10:00-12:15

W. Stępień

Zajęcia sportowe klasy IV-VI

10:00-12:15

W. Stępień

Zajęcia sportowe klasy I-III

10:00-12:15

W. Stępień

Zajęcia sportowe klasy IV-VI

13:00-15:15

W. Stępień

Wycieczka

klasy I-III

B. Ciach

Gimnazjum

 

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

10:00-13:00

D. Makowski

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

10:00-14:00

14:00-17:00

P. Nasiadek

D. Makowski

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

12:15-15:15

D. Makowski

Zajęcia rekreacyjno-sportowe (hala)

12:15-16:15

P. Nasiadek

 

Świetlica Środowiskowa

Zajęcia wokalno-muzyczne

10:00-13:00

M. Opac

 

 

Zajęcia artystyczne

10:00-13:00

M. Opac

 

Pracownia Orange

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

9:00-17:00

Gminna Biblioteka Publiczna

 

Zgaduj razem z nami – łamigłówki, krzyżówki, rebusy

Dzieci 6-12 lat

13:30-15:00

 

Konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę walentynkową

Dzieci 6-12 lat

13:30-15:00