Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 03.04.2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 24.11.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 22.11.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 13.10.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20.07.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 23.04.15PKW oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Krzysztof Zawada sołtys ze Zgorzelca Przewodniczącym Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kępnie.

Nowym przewodniczącym Powiatowej Rady Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kępnie został wybrany jednogłośnie sołtys ze Zgorzelca w Gminie Rychtal Krzysztof Zawada, który w minionej kadencji był delegatem do WIR w powiecie kępińskim. Krzysztof Zawada jest także radnym Rady Gminy w Rychtalu. Jest członkiem Rady Powiatowej Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Kępińskiej i przewodzi sołtysom w Gminie Rychtal. 

Czytaj więcej: Krzysztof Zawada sołtys ze Zgorzelca Przewodniczącym Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Kępnie.