Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Wizyta delegacji z Republiki Angoli w Wielkopolsce

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego będą gościć w dniach 27-28 marca 2018 r. delegację z Prowincji Huila (Republika Angoli), składającą się z  przedstawicieli samorządowych pod przewodnictwem Pana Gubernatora Prowincji Huila João Marcelino Tyipinge. Uczestnikiem delegacji będzie również grupa kilkudziesięciu angolskich przedsiębiorców zainteresowanych znalezieniem partnera biznesowego  w Wielkopolsce. 

Na dzień 27 marca 2018r. w godz. 10:00-12:00 w siedzibie UMWW zostało zaplanowane Forum Gospodarcze Huila – Wielkopolska.

Integralną częścią Forum będzie również Networking w dniu 27 marca 2018 r. od godz. 12:00, który stanowić będzie doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą zaowocować kontraktami handlowymi między wielkopolskimi i angolskim przedsiębiorcami. Podczas sesji networkingowej będzie zapewnione tłumaczenie polsko – portugalskie.

 

Zapraszamy do udziału przedsiębiorców z terenu Państwa gminy. Prosimy o przesłanie informacji dotyczącej ilości uczestników i reprezentowanych przez nich branż.

 

Prosimy o potwierdzanie udziału w wydarzeniu do dnia 23 marca 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub tel. 61 671 72 02 

lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 61 671 71 86

 

Informator