Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

AGRI WEEK OSAKA - nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targi: AGRI WEEK OSAKA, Osaka (Japonia), odbywające się w dniach 13 - 15 maja 2020 r. wpisane w obszar Inteligentnej Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”, „Przemysł jutra”.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) posiadających siedzibę na terenie Województwa Wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”, „Przemysł jutra”.

Czytaj więcej: AGRI WEEK OSAKA - nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne

Badania ankietowe

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w wylosowanych gospodarstwach rolnych mieszczących się na terenie gminy ankieterzy statystyczni realizują następujące badania ankietowe:

- Czerwcowe badanie rolnicze,

- Badanie pogłowia bydła, owiec, drobiu oraz produkcji zwierzęcej,

- Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Dodatkowo w lipcu przeprowadzana będzie Ankieta koniunktury gospodarczej w gospodarstwie rolnym. Terminy i metody zbierania danych podano w załączniku.

 

Rusza III edycja konkursu "Mikrodotacje na społeczne akcje!"

Miło nam poinformować, że rusza trzecia edycja konkursu "Mikrodotacje na społeczne akcje". Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach, dofinansujemy najciekawsze projekty społeczne i wnioski zakładające rozwój młodych organizacji pozarządowych. Można uzyskać do 5000 zł dotacji!

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnych, które odbędzie się w Urzędzie Gminy Rychtal dnia 1 lipca 2019 o godzinie 16:00.

Czytaj więcej: Rusza III edycja konkursu "Mikrodotacje na społeczne akcje!"