Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 03.04.2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 24.11.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 22.11.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 13.10.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 20.07.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 23.04.15PKW oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2 BIEG ŻÓŁTEJ TRÓJKI ZALICZONY

      26 stycznia w Krzyżownikach odbył się kolejny bieg o przechodni puchar żółtej trójki. Mimo mroźnej pogody bawiliśmy się świetnie. Puchar zdobyła Kamila Gawędzka, która jako pierwsza wbiegła na linię mety. Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy. Po biegu organizatorzy zaprosili wszystkich na rozgrzewającą grochówkę, chleb ze smalcem oraz gorące kakao. Na zakończenie tego wspaniałego dnia dla wszystkich chętnych zorganizowano kulig.

Czytaj więcej: 2 BIEG ŻÓŁTEJ TRÓJKI ZALICZONY

ODWIEDZINY TOMASZA WĘDROWNICZKA

       Pierwszy dzień lutego w Urzędzie Gminy Rychtal rozpoczęła wizyta niecodziennego gościa, którym był Pan Tomasz Pawłowski zwany potocznie „Tomkiem Wędrowniczkiem”. Pan Tomasz przybył do nas dzięki uprzejmości Danuty Froń Wójta Gminy Perzów, która osobiście przywiozła Pana Tomasza do Rychtalskiego Ratusza, by przedstawić nowego Wójta Gminy Rychtal Adama Staszczyka.

Czytaj więcej: ODWIEDZINY TOMASZA WĘDROWNICZKA