Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

"Niebieski Parasol" po raz kolejny w Starostwie

     Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu, w dniach od 14 do 19 września 2015 r., organizuje szóstą edycję akcji pt. „Niebieski Parasol”, polegającą na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych. W trakcie całego tygodnia mieszkańcy Wielkopolski, będą mogli skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej zarówno w siedzibie Izby w Poznaniu, jak i w wielu innych miastach powiatowych naszego regionu. Inicjatywa, realizowana w tym samym czasie w skali całego kraju, uzyskała Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Po raz kolejny "Niebieski Parasol" będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców powiatu kępińskiego w Starostwie Powiatowym w Kępnie, mieszczącym się przy ul. Kościuszki 5.

Pomoc prawną świadczyć będzie Mec. Augustyn Moga w dniu 15 września 2015 r., w godzinach 8.00-15.30, w sali konferencyjnej (pok. 206, II p.)

Przez sześć dni członkowie wielkopolskiego samorządu radców prawnych oraz aplikanci służyć będą bezpłatną pomocą i doradztwem w rozwiązaniu spraw z różnych dziedzin prawa: pracy, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, bankowego, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych. Powodzenie akcji w poprzednich edycjach przekonuje, iż ta forma aktywności samorządu radców prawnych  spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i jest odpowiedzią na ważne potrzeby społeczne.

Link:

http://www.powiatkepno.pl/aktualnosci/aktualnosci_lista/Niebieski-Parasol-po-raz-kolejny-w-Starostwie/idn:15562.html