Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 25.08.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wizyta w Warszawie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 25.08.2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

     Dnia 21. sierpnia 2015 r. pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rychtalu udali się z wizytą do Warszawy. Na zaproszenie Pani Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Andżeliki Możdżanowskiej odwiedzili Parlament. Podczas zwiedzania Sejmu i Senatu spotkali Panią Premier Ewę Kopacz. Miłym akcentem było też uzyskanie autografu od Pana Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza przez Marysię Wypchło ;)

 

{gallery}25.08.2015{/gallery}