Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Konkurs „Aktywni w Wielkopolsce”

Szanowni Państwo

Województwo Wielkopolskie uchwałą Nr 1198/2019 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 30 sierpnia 2019 r. przystąpiło w charakterze partnera do Konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” -  IV edycja, realizowanego w ramach XX edycji Konkursu Puchar Recyklingu Rok 2019.

Wobec powyższego serdecznie zapraszam do udziału w ww. Konkursie. 

Termin zgłoszeń został wydłużony do dnia 20 września 2019 roku.

W załączeniu Regulamin Konkursu.

 

Z poważaniem

Karolina Jędro

Wydział Polityki Ekologicznej Planowania i Organizacji

Departament Środowiska

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

tel. 61 62 66 495

link do strony dotyczącej Konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” http://www.pucharrecyklingu.pl/aktywni-w-wielkopolsce/

Powyższa informacja jest kierowana do osób fizycznych.

UWAGA ! Jeżeli jesteś osobą, która nie ukończyła 16 lat prosimy o podanie kontaktu do rodzica lub opiekuna prawnego, który wyrazi zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, o ile nie nastąpiło to w korespondencji wcześniejszej. Informujemy, że Państwa dane osobowe określone w mailu, na którego odpowiadamy, są przetwarzane przez Marszałka Województwa z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (UMWW), al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, zgodnie z Państwa intencją w celach komunikacji z Państwem oraz archiwizacyjnych zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną, o ile treści te stanowić będą akta sprawy. Dane osobowe o ile stanowią akta sprawy będą przechowywane zgodnie z okresem archiwizacji w zależności od prowadzonej sprawy zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną. Podanie danych osobowych jest warunkiem umownym a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości kontaktu za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku gdy Państwa korespondencja będzie stanowiła akta sprawy przysługuje Państwu prawo do: dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W pozostałych przypadkach przysługuje Państwu prawo do: usunięcia danych osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane osobowe będą ujawniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa oraz kontrahentom UMWW świadczących usługi serwisowe poczty elektronicznej. Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Instrukcja Kancelaryjna – Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.