Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

PIŁKARSKIE WAKACJE NA RYCHTALSKICH OBIEKTACH SPORTOWYCH

Rozgrywki piłkarskie, wieloboje i konkursy rzutów karnych cieszą się dużym zainteresowaniem w środowisku lokalnym młodych. Dlatego też animatorzy przygotowali dla dzieci zajęcia powiązane właśnie z gierkami piłkarskimi. W dniu 19 lipca 2019 r., odbył się pierwszy Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej dzieci w wieku do 14 lat. Organizatorami imprezy sportowej była animatorka Wiesława Zimoch-Stępień i gminny koordynator sportu Piotr Nasiadek. 

 Jak zwykle spora grupa zawodników stawiła się do rywalizacji sportowej  o medale przygotowane, by dodatkowo wzmacniać ducha waleczności i pobudzać chęci do szukania jak najlepszych rozwiązań taktycznych w czasie gry na boisku. W wyniku zaciętych meczów pierwsze miejsce zajęły ORLIKI /Szymon Jasiński – kap., Łukasz Kuropka, Kamil Kończak, Nataniel Świerczyński, Stasiu Ostrysz i Mateusz Dziergwa/ drugie wywalczyli NAMYŚLAKI, a trzecie miejsce w grupie medalowej przypadło drużynie FC RYGIEL. 

Zaraz po rozgrywkach piłkarskich przeprowadzony został już tradycyjnie, konkurs rzutów karnych. Najlepszym strzelcem okazał się Szymon Jasiński, drugie miejsce uzyskał Dominik Piontek, trzecie Cezary Tabak. 

Już niebawem, 3 sierpnia 2019 r. na obiektach sportowych w Rychtalu odbędzie się Rychtalska Biesiada rekreacyjno-sportowa, w czasie której o godz. 17.00 odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy miejscowym GKS Rychtal i Polonią Kępno. W trakcie imprezy do rozgrywek piłkarskich na Orliku, o godz. 15.00 zapraszamy także dzieci w wieku do 13 lat, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni do gry młodzi piłkarze. Każdy kto stawi się /również indywidualnie/ na rychtalski Orlik weźmie udział w rozgrywkach. O godzinie 16.00 przewidujemy gry i zabawy dla dzieci, oczywiście z nagrodami. Zwieńczeniem sobotniej imprezy będzie finał loterii fantowej i zabawa taneczna. W trakcie Biesiady zapewniamy miłą atmosferę,  dobrą muzykę i obficie zaopatrzony bufet przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Rychtala.  Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału.