Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

III Piknik NGO w Nowych Skalmierzycach - 27 lipca 2019!

Informujemy, że 27 lipca br. odbędzie się trzecia edycja imprezy pod nazwą "Piknik NGO". Tym razem wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Nowych Skalmierzycach we współpracy z władzami Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce oraz z miejscowym Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną.

 Piknik organizacji odbędzie się w godz. 16:00-20:00 na Stadionie Miejskim w Nowych Skalmierzycach. W tym czasie organizacje pozarządowe będą miały możliwość wystawienia stoisk, zaprezentowania swojej działalności, zorganizowania warsztatów lub animacji związanej z obszarem działalności danej organizacji. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału! Będzie to świetna okazja do promocji swoich organizacji nie tylko lokalnie, ale także w skali całej Wielkopolski. Piknik zwieńczy organizowany przez Centrum Kultury w Nowych Skalmierzycach koncert Zuzy Jabłońskiej - finalistki Voice of Kids, który odbędzie się o godz. 20:00.

Wstęp na wydarzenie jest wolny - zarówno dla organizacji, jak i dla publiczności. Dodatkowo, organizacje prezentujące swoje działania będą miały zapewniony poczęstunek. Dla organizacji przygotujemy także liczne atrakcje, będzie również możliwość zaprezentowania swojej działalności na scenie (po wcześniejszym zgłoszeniu organizatorom).

Zapraszamy do zgłaszania się do aktywnego udziału w wydarzeniu. Można to zrobić poprzez formularz dostępny na stronie internetowej

---III Piknik NGO---

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.