Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Ankieta w sprawie możliwości gazyfikacji miejscowości w Gminie Rychtal

     Urząd Gminy Rychtal wychodząc naprzeciw ogólnym zainteresowaniom mieszkańców oraz panującym trendom, związanych z zastosowaniem ekologicznego paliwa do ogrzewania budynków mieszkalnych i pensjonatów, nawiązał współpracę z Polską Spółką Gazownictwa.

       Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o., Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu jest zainteresowana rozwojem sieci gazowej i możliwością zastosowania gazu jako czynnika grzewczego na terenie Gminy Rychtal.

Pierwszym etapem współpracy przy budowie sieci gazowej na terenie naszej gminy jest opracowanie koncepcji rozwoju, która określi zakres rzeczowy rozbudowy sieci gazowej, wolumen sprzedaży usługi dystrybucyjnej oraz kryteria techniczne i ekonomiczne zadania.  W tym celu potrzebne jest określenie potencjalnej liczby właścicieli nieruchomości już zabudowanych budynkami mieszkalnymi lub usługowymi albo zamierzających dopiero je wybudować, zainteresowanych zastosowaniem gazu ziemnego do ogrzewania budynków jak  i podgrzewania wody do celów socjalnych (CWU) lub celów technologicznych. Dlatego też, do przedmiotowego pisma załączamy przygotowaną przez Polską Spółką Gazownictwa ankietę, którą należy wypełnić, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani możliwością zastosowanie gazu ziemnego do ogrzewania Waszego budynku.

Z uwagi na wielkość, kubaturę budynków, została przygotowana „ANKIETA”.

Wypełnioną „ANKIETĘ” do dnia 30.04.2019 r. będzie można składać u sołtysów lub w Urzędzie Gminy Rychtal, ul. Rynek 1.

Dziękując za wypełnienie i złożenie ankiet, mamy nadzieję że zainteresowanie tym czynnikiem grzewczym będzie na tyle duże, że zostanie opracowana koncepcja rozwoju sieci gazowej na terenie naszej gminy, co pozwoli na wprowadzenie ekologicznego medium grzewczego i poprawę jakości życia mieszkańców.

                                                                                                                      Wójt Gminy Rychtal

                                                                                                               /-/ mgr. inż. Adam Staszczyk