Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

ODWIEDZINY TOMASZA WĘDROWNICZKA

       Pierwszy dzień lutego w Urzędzie Gminy Rychtal rozpoczęła wizyta niecodziennego gościa, którym był Pan Tomasz Pawłowski zwany potocznie „Tomkiem Wędrowniczkiem”. Pan Tomasz przybył do nas dzięki uprzejmości Danuty Froń Wójta Gminy Perzów, która osobiście przywiozła Pana Tomasza do Rychtalskiego Ratusza, by przedstawić nowego Wójta Gminy Rychtal Adama Staszczyka.

„Wędrowniczek” od kilkunastu lat odwiedza jednostki samorządu terytorialnego  na terenie całego kraju. Jak sam mówi jest bardzo szczęśliwy, że po raz kolejny dotarł do Rychtala i miał możliwość poznać nowego włodarza tej pięknej gminy. Z danych posiadanych przez wędrowca wynika, że Adam Staszczyk jest 831 wójtem którego Pan Tomasz odwiedził po raz pierwszy. Ostatnia wizyta tegoż gościa miała miejsce w Naszej gminie kilka lat temu. Z kolei Elżbieta Łubieńska-Kopeć jest 491 zastępcą Wójta. Statystyki oraz ilość zgromadzonej przez „wędrowniczka” pamiątkowej dokumentacji jest niezwykle imponująca. Na zakończenie tego jakże miłego spotkania wykonano pamiątkowe wspólne zdjęcie, na którym uwieczniono Tomasza Pawłowskiego – „wędrowniczka”, Adama Staszczyka Wójta Gminy, Elżbietę Łubieńską-Kopeć Zastępcę Wójta, Krystynę Skibę-Liebner Skarbnika Gminy oraz Dorotę Dirbach-Poprawę Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rychtalu. Po miłym spotkaniu p. Tomasz udał się wraz z Wójtem w odwiedziny do pobliskiego Baranowa.