Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o zmianę ustawień przeglądarki, bądź o opuszczenie naszej witryny. Więcej w polityce prywatności

Wspólne kolędowanie na rychtalskim rynku

      Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia był wyjątkową okazją do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek przy choinkach na rychtalskim rynku. Licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Rychtal kolędowali wspólnie ze „Scholą FIO”. Niniejsze spotkanie było idealną okazją do rozstrzygnięcia zainicjowanego przez Wójta Gminy Rychtal Adama Staszczyka Bożonarodzeniowego konkursu dla dzieci i młodzieży z gminy Rychtal pt. „W blasku choinki”.

 

Zadanie konkursowe polegało na oszacowaniu ilości lampek i bombek zdobiących choinki oraz budynek Urzędu Gminy Rychtal. Podczas spotkania Pan Wójt nagrodził laureatów konkursu atrakcyjnymi nagrodami. Świąteczne humory i rodzinna atmosfera pozwoliła wspólnie cieszyć się świątecznym nastrojem. Przy przygotowanym specjalnie na tą okazję napoju rozgrzewającym dla dzieci i dorosłych.